Hakkımızda

Zirve Patent olarak 13 yıllık sektör tecrübesi ve uzman ekibimiz ile müvekkillerimizin Fikri Mülkiyet Hakları olan Marka, Patent, Faydalı Model, Endüstriyel Tasarım, Coğrafi İşaret ve Entegre Devre Topografya tescil taleplerine ve Telif Haklarına ilişkin yurtiçi ve yurtdışında hizmet vermekteyiz.

Kurucunun Mesajı:

Müvekkillerimizin memnuniyetini her zaman ön planda tuttuk,

Başladığımız her işi ZİRVE PATENT’ e yakışır takım çalışması ile güvenilir bir şekilde tamamladık.

Çalışanlarımızla saygı ve sevgi ile çalıştık. Mevzuata ve meslek ilkelerine bağlılığımız, adilane davranışımız, süratimiz ve müvekkillerimize verdiğimiz değer ile yarattığımız dostluklarla birlikte yolumuza devam edeceğiz.

Şimdi yeni hedeflerimiz ve yeni dostluklarımız için yol haritası çiziyoruz.

ZİRVE PATENT’ e güvenen müvekkil dostlarımızla ve beraber yürüdüğümüz çalışmalarımızla gurur duyuyoruz.

Misyonumuz

Misyonumuz

Fikri ve Sınai Hakların öneminin Dünya standartlarında anlaşılabildiği, Markalaşma (marka tescil), Ar-Ge ve İnovasyon bilincinin ve kültürünün yaygınlaştırılmasına katkıda bulunmak ve müvekkillerimizin Fikri ve Sınai Haklarını korumalarında güçlü bir çözüm ortağı olarak her zaman yanlarında olmak.

Vizyonumuz

Vizyonumuz

Fikri ve Sınai Haklar alanında; sorumluluk üstlenen yapısıyla bölgesinin lideri olmak!

İlkemiz

İlkemiz

Müvekkillerimiz ile ilişkilerimizin tamamen şeffaflığa dayalı olduğu ve bir o kadar da müvekkilimize ait bilgilerin gizlilik esaslarını dikkate alarak, etik kurallar çerçevesinde müvekkillerimizin Fikri ve Sınai Mülkiyet Haklarını korumaktır.

Amacımız

Amacımız

Kendimizi sürekli yenileyen yapımız ile standart bir marka-patent bürosunun üzerine çıkarak geniş hizmet yelpazesi sunan bir danışmanlık firması olmak.

Web Tasarım | Eskişehir Web Tasarım